ÜRÜN

Stokta Hazır 280 Ürün! Üretim sürecini beklemeden sevkiyata hazır ürünler başka nerede bulunabilir? Ürünleri büyük miktarlarda satın alıp depomuzda müşterilerimize sevkiyata hazır tutuyoruz.

PROSES

Her yerde kataliz. Az bilinmekle beraber, katalizörler hemen hemen tüm endüstriyel proseslerde kullanılır. 90’dan fazla proses hakkında çok detaylı bilgi birikimine sahibiz. Birçok fabrikanın proseslerini, işletme koşullarını ve ham madde/ ürün alış-verişlerini, kullanma sürelerini ve etkinliklerini biliriz. Uzmanlarımız, veri tabanımızdan yararlanarak siz müşterilerimize çok değerli önerilerde bulunmaktadır.

TECRÜBE

28 Yıllık Sektör Birikimi. Katalizör üreticileri, özel proseslere önem veren büyük petrokimya, elektrik santralları veya plastik üretimi yapan fabrikalarla çalışmayı tercih ederler. C&CS bağımsız ve özel önerilerde bulunur ve fabrika işletmecilerinin isteklerine tam uygun sevkiyatları yapar. Her küçük fabrikanın bile kendine özel çözümleri vardır!

PROSESLER

SEKTÖRLER

Hidrojen

Hidrojen gelecektir! Hidrojene, CO2 - serbest dolaşım, asal gazların üretimi yanında kimya ve metalurji uygulamaları için ihtiyaç duyulur.

DAHA FAZLASI

 

Sentez gazı

Sentez gazı çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için karbonmonoksit (CO) ve hidrojen gaz karışımına verilen isimdir.

DAHA FAZLASI

Koruyucu gazlar

Koruyucu gazlar sertleştirme, sinterleme, kaynak, sert lehimleme gibi yüksek sıcaklıktaki metal işlemlerinde oluşan pul gibi siyah oksit ve donuklaşma benzeri istenmeyen oksitlenmeleri önler..

DAHA FAZLASI

Çevre

Çevreci katalizörler. Motorlar, türbinler, kimyasallar ve fabrikalardan çevreye yayılan nitrojen/ azot oksit (Nox), karbon monoksit (CO) gibi gazlar, is, koku ve çözücü ihtiva ettiğinden zararlıdırlar ve bu nedenle istenmezler. Yasal koşulları karşılamak için oldukça özel katalizörler kullanılır..

DAHA FAZLASI

Arıtma

Gazların arıtılması. Gazlara katılan istenmeyen karışımları – su, oksijen, karbon monoksit, yağlar- gidermek için absorbanlar, adsorbanlar kullanılır veya reaksiyona sokulurlar.

DAHA FAZLASI

Isılişlemler

Isılişlemler. sertleştirme, sinterleme, çözdürme (descaling), çözelti ve yumuşak tavlama ve fırınlarda yüksek sıcaklıklarda metalik parçaların sert lehimlenmesi için kullanılan genel bir terimdir. C&CS, fırın ortamları için katalizörler ve reaktörler tedarik eder.

DAHA FAZLASI

SERVİS

Analizler ve
katalizörler

C&CS, katalizörlerin etkisizleştirilmesiyle ilgili konularda, müşterilerine en uygun çözümleri GWP Gesellschaft für Werkstoffprüfung mbH (www.gwp.eu) ile yaptığı işbirliğiyle sunmaktadır (örneğin, S içeriğinin belirlenmesi, mekanik dayanım).

Mühendislik ve raktör
tankı tasarımı

C&CS, katalizörlerin ve sorbentlerin kullanıldığı endüstriyel prosesler konusunda geniş bir deneyime sahiptir ve C&CS özel talebiniz doğrultusunda, istediğiniz miktarlarda katalizör ve sorbent hazırlar.

Kullanılan katalizörlerin
geri dönüşümü

Soy metal içeren katalizörler geri dönüştürülebilir malzemelerdir. Soy metaller seramik tabandan (substrat) ayrılabilir ve geri kazanılabilir.

Doldurma servisi

 

C&CS, 10 kg ila birkaç ton aralığında katalizör ve adsorban satmaktadır. Bu aralıkta, gerekli tüm özel sipariş miktarları, uygunsa orjinal paketleme ünitelerinden (metal variller, çuvallar) doldurma servisi ile istenen miktarlarda teslim edilebilir.

Heterojen katalizörler
için bilgi veritabanı

Kurulduğumuzdan (30 yıldan) beri endüstri için heterojen katalizör uygulamalarıyla uğraştık. Bu süre zarfında, tesislerde uygulanan tüm katalizörlü reaksiyonlarla ilgili hem teorik hem de pratik birçok birikimimiz oldu.

Depolama

 

Modern, güçlü emişli ve kalibreli tartılı bilgisayar kontrollü dolum sistemimiz, en zor ürünleri bile uygulanabilir yasal gerekliliklere göre en uygun şekilde karıştırmamızı sağlar.

C&CS’te karİyer

Niçin C&CS’e başvurmalısınız?
Parlak bir geleceğiniz olsun.

 

C&CS'de sabit bir hiyerarşi olmadan 10 çalışandan küçük bir ekiple çalışıyor olacaksınız. Bu ortam size yeteneklerinizi ve kişisel gelişiminizi sağlamanız imkanını verecektir. Yılda %20’lik büyüme hedefi, günlük çalışmalarınızı sıkıntı duymadan istekle yapmanızı sağlayacaktır.

 

İLETİŞİM

C&CS GmbH

 

Georg-Wimmer-Ring 25
85604 Zorneding

Telefon: +49 (0) 81 06.23598.90
E-Mail: info(at)candcs.de